top of page
týmovka.jpg

NÁŠ PŘÍBĚH

Cukrářství Martinák je místem, kde se snoubí prvotřídnost surovin, osvědčené receptury a láska k cukrářskému řemeslu. Záleží nám na kvalitě výchozích ingrediencí, která se následně odráží v chuti konečného výrobku, proto v naší výrobně nenaleznete žádné náhražky, směsi či umělá aromata.

 

Společně s prvorepublikovými recepty vytváříme jedinečné kompozice chutí, které jsou prověřené časem i našimi zákazníky. Nabízíme především tradiční české zákusky a dorty, nicméně v naší nabídce lze nalézt také cukrářské speciality

z celého světa.  

Jen ty

NEJLEPŠÍ
INGREDIENCE

Naše výrobky jsou vyrobeny z těch nejvalitnějších surovin. Používáme pouze farmářské máslo a 35% smetanu, samozřejmostí je kvalitní belgická čokoláda, ořechy, čerstvé ovoce a nejrůznější destiláty. Plnohodnotná chuť našich dezertů je tak bezesporu zaručena.

Nemáme

ŽÁDNÁ
TAJEMSTVÍ

Našimi vzory jsou cukrářští mistři z období první republiky. Věříme v kvalitu osvědčených receptů, které dle potřeby modifikujeme k obrazu svému.

Sladkosti

PRO VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI

S radostí vám připravíme sladký bar na oslavy, svatby či jiné příležitosti. Zaměřujeme se také na výrobu dortů na oslavy nejrůznějšího charakteru.

 

Neváhejte nás kontaktovat a společně se domluvíme na ideálním provedení objednávky k vaší spokojenosti.

Obdrželi jsme ocenění

CZECH
SPECIALS

Jsme velice hrdí, že se nám podařilo získat certifikaci Czech Specials, zaměřující se na tradiční české pokrmy v odpovídající kvalitě. Naše cukrářství se tak zařadilo mezi podniky s vysokou jakostí všech výrobků a my jsme velmi rádi, že vám naše produkty můžeme zprostředkovat v té nejlepší podobě.

Jsme na

SOCIÁLNÍCH
SÍTÍCH

Chcete získávat nejnovější informace o dění na naší výrobně a pobočkách? Pak nás sledujte na sociálních sítích Facebook a Instagram a žádný sladký příspěvek vám již neunikne.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page