top of page

ZAHŘEJTE SE V ALFA PASÁŽI
NAŠIMI HORKÝMI NÁPOJI

Zimní počasí dorazilo už i k nám, a proto jsme nezaháleli a v naší kavárně v Alfa pasáži si pro vás připravili novou nabídku horkých nápojů z původních receptu Československého cukrářství. Spojili jsme to nejlepší, co u nás máme, a vytvořili koktejly plné neobvyklých chutí, které zahřejí nejen na těle, ale i na duši.

KARDINÁLSKÝ NÁPOJ

Víno se šťávou z pomeranče svařené, zalité proseccem, ale svařák to není, jasný pane. Kdo je to? No přece náš Kardinálský nápoj! Tento prvorepublikový nápoj je pro všechny, kteří se v chladných zimních dnech chtějí zahřát.

 

ČOKA

Pokud potřebujete nějaký pořádný nakopávák, který okamžitě povzbudí a dodá energii, pak bude tím správným horkým nápojem pro vás. Co také jiného čekat od kombinace doppia a té nejkvalitnější švýcarské čokolády. Celý chuťový zážitek je dokreslen díky Maple likéru.

 BAZBEZ

Bezinková šťáva jako horký nápoj? Za nás jednoznačně ano! Představujeme vám Bazbez, který se skladá z bezinkového Baťkovského sirupu, čerstvé bazalky a kolečka citrónu. Servírujeme ho ve whiskáčích a nejlépe se k němu hodí citrónová tartaletka.

ANGLICKÝ PUNČ

Anglický punč, kde vedle červeného vína a jamajského rumu Blackwell najdete půlku citrónu a třtinový cukr.

 

KLASICKÝ PUNČ

Klasický punč, který je dokonalou kombinací červeného vína, jablkového moštu a karibského rumu English Harbour.

bottom of page